Yeminli Tercüme

Yeminli Tercüme

Yeminli Tercüme

Yeminli tercüme ihtiyaçlarınızı, alanında kendini kanıtlamış uzman tercümanlarımız aracılığıyla karşılıyoruz. Yeminli tercüman kadromuz tarafından verilen hizmete dair her türlü sorunuzu iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşarak sorabilirsiniz.

İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca yeminli tercüme ile birlikte onlarca farklı dilde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti veren MVEGRUP Tercüme Bürosu size her türlü desteği hızlı ve güvenilir biçimde sağlamaktadır. Tercümesini talep ettiğiniz belgeleri eposta, whatsapp, elden ya da kargo aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Çevirisi ve onay işlemleri tamamlanan evraklarınızı ofisimize gelerek şahsen teslim alabilir ya da adresinize kargo ile talep edebilirsiniz.

Devlet dairesi, banka, evlendirme dairesi, noter, üniversite, konsolosluk gibi kamu kurum ve kuruluşları yeminli tercümesi yapılmış belgeler talep edebilirler.

MVE Akademi Tercüme Bürosu olarak ekibimizle her türlü yeminli tercüme talebinizi eksiksiz ve hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Profesyonel yeminli tercüman ekibi aracılığıyla sizi en güvenilir tercüme hizmetiyle buluşturuyoruz. Bizimle ofisimizde yüz yüze yada iletişim numaralarımız ve mail adresimiz üzerinden kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Ücreti Ne kadar?

Yeminli tercüme ücreti, tercümesini talep ettiğiniz belgenin diline, içeriğine ve uzunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Yeminli Tercüme Bürosu olarak tüm hizmetlerimizde uygun fiyat politikasından ödün vermeden hareket ediyoruz. Ayrıca tercüme bedeli haricinde, yeminli tercüme onayı gibi hizmetler için ekstra herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Yeminli tercüme fiyat bilgisi ile ilgili detayları bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Yeminli tercüme edilmesini istediğiniz belge; içeriğine, diline ve uzunluğuna göre farklı sürelerde teslim edilir. İşleminizin ne kadar sürede tamamlanacağını öğrenmek için bize ulaşmanız yeterlidir.

Alanlarında uzman yeminli tercümanlarımız tarafından çevirisinin yapılmasını istediğiniz belgeleri eposta yada whatsapp aracılığı ile göndererek ya da şahsen ofisimize uğrayarak iletebilirsiniz. Tecrübesi ve profesyonelliği ile öne çıkan ekibimiz en kısa sürede belgenizin tercümesini teslim edecektir.

Yeminli tercüme; yeminli tercümanların imzalayıp mühürlediği onaylı çevirilere verilen isimdir. Bir kişinin yeminli tercüman olabilmesi için yetkinliğini kanıtlayarak noterde ya da Adalet Bakanlığı’na bağlı birimlerde yemin etmesi gerekir.

Noter Onaylı Yeminli Tercüme

Bazı kurum ve kuruluşlar çeşitli sebeplerle yeminli tercüme edilmiş belge talebinde bulunabilirler. Bu kurumlardan bir kısmı yeminli çeviri yapılmış belgeleri kabul eder; diğer bir kısmı ise yeminli tercümeye ilave olarak noter onayı da talep eder. Bu nedenle belgeyi teslim edeceğiniz makamın noter onaylı yeminli tercüme isteyip istemediğini sormanız gerekir.