Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ukrayna'da Üniversite Eğitimi

Anlaşmalı olduğumuz
14 Üniversite

Ukrayna Harkov şehrinde 14 üniversite ile Ukrayna üniversite eğitimi için direk anlaşmalıyız. Tümü dünya sıralamasına sahip, Türkiye’de tanınan ve YÖK tarafından geçerli diploma veren kurumlardır.

Türkiye'de Tanınan ve
Geçerli Diploma

Anlaşmalı olduğumuz tüm üniversiteler Türkiye’de YÖK tanınan ve geçerli diploma sahibi üniversitelerdir. Eğitim sonunda Türkiye’de rahatlıkla çalışabilirsiniz! Ukrayna YÖK denklik için bizimle iletişime geçin.

Eğitim Sektöründe
Tam 19 Yıl

Eğitim sektöründe 18. yılımızı doldurduk. Tecrübe, birikim ve bilgilerimiz ile Ukrayna’da eğitiminizi kolay ve uygun yollarla sağlıyoruz!

Tüm eğitiminiz boyunca
7/24 destek

Tüm eğitim hayatınız boyunca birebir destek olarak sizlere sadece Türkiye’den değil, Aynı zamanda yerinden yani Ukrayna’da ki ofisimizden de destek veriyoruz. İletişim için tıklayın!

Giriş Sınavı Olmandan
Üniversite Eğitimi

Ukrayna’da üniversite eğitimine başlamak için herhangi bir sınav şartı aranmamaktadır. İstediğiniz tüm bölümlere ve tüm üniversitelere sınavsız girebilirsiniz (Ukrayna Eğitim Bakanlığı).

Uygun Fiyat ve Sorunsuz
Kaliteli Hizmet

Kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışımız ile tam 18 yıldır Ukrayna’ya öğrenci göndermekteyiz. Üniversitelerle direk anlaşmalı olmamız dolayısı ile en uygun fiyatları sadece biz sunuyoruz!