Yabanci dil eğitimi

Yabanci dil eğitimi

Yabancı dilleri hem çevrimiçi hem de sınıfta (çevrimdışı) öğretiyoruz. Eğitim rahat bir ortamda gerçekleştirilir. Türkiye'nin her yerinde her yaştan, ...

DEVAMINI OKU
Rusya'da Lisans Eğitimi

Rusya'da Lisans Eğitimi

YÖK tarafından tanınan Rusya'daki  üniversiteler bölüm zenginliğiyle üniversite adayları için büyük avantajdır. Ekonomik olarak uygun olması, ...

DEVAMINI OKU
Ukrayna'da Üniversite Eğitimi

Ukrayna'da Üniversite Eğitimi

Üniversite eğitimi geleceğinizin şekillenmesi için en önemli aşamaların başında gelmektedir. Sizlerde bu dönemde kendinizi güvence altında hissetmek istiyorsanız ...

DEVAMINI OKU
Yabancılara Danışmanlık

Yabancılara Danışmanlık

Bir çok kategoride başarılı ve garantili işler başaran firmamız sizlere kaliteli hizmet vermeyi ve müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Aşağıda ...

DEVAMINI OKU
Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışında Üniversite Eğitimi Anlaşmalı olduğumuz Yurtdışında Üniversitelerin kayıt işlemleri hızlı ve yüksek kalite ile yaptırabilirsiniz. Yurtdışında ...

DEVAMINI OKU

Hakkımızda

Türkiye’nin en büyük ve köklü Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmaları arasında yer alan MVE AKADEMİ Yurtdışı Eğitim ve Akademik Danışmanlık Hizmetleri 2002 yılından beri, yurtdışında eğitim almak ya da kariyer ve kültürel değişim programlarına katılmak isteyen adaylara profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

MVE AKADEMİ Yurtdışı Eğitim İle İlgili Kaliteli ve Güvenilir Danışmanlık Hizmeti - Yurtdışında Eğitim Avantajları Sunuyoruz Yurtdışı eğitim kariyer hedefleri hem de maliyet açısından en doğru seçimdir. Yurtdışı eğitim maliyeti Türkiye maliyetleri ile yüksek standartlarda lisans eğitimi alabilir, prestijli bir Üniversiteden mezun olarak mavi diploma sahibi olabilirsiniz.

MVE AKADEMİ Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tecrübesinin her aşamasında güvende hissetmenize yardımcı oluyor. Yurtdışı eğitim programları geniş hizmet yelpazesi ile hedefleriniz, bütçeniz ve yeterliliklerinize en uygun üniversite eğitimi seçeneklerini sizlere sunuyor.             

MVE AKADEMİ Yurtdışı Kadıköy Merkez Ofisimiz  Web sayfamızda 2022 eğitim yılı masrafları fiyatları ( ücretleri ) sizler için yeniden derledik.

MVE YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK Olarak, Yurtdışı Eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli, hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile hizmet sunmaktadır.

MVE Eğitim Yurtdışında eğitim konusunda danışmanlık hizmeti veren kuruluştur. Uzman ve deneyimli personeli ile ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemleri, ekonomik otobüs uygun uçak biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar her zaman en iyi fırsatları ve olanakları sunmak için çalışmaktadır. Sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden MVE AKADEMİ Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa zamanda, sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici Danışmanlık Şirketi olmak olan ve bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan yolun, öğrenci memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir. Firmamız Yurtdışı eğitim sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturmaktadır. Kaliteli, güvenilir ve yüksek standartta hizmet anlayışını kendine prensip edinmiştir.

MVE Akademi Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Olarak hükümetler, vakıflar ve diğer şirketler ile işbirliğinde olmakta ve sonucunda iyi bir kariyer ve yüksek maaşlı iş bulmayı hayal eden öğrenciler için en uygun koşulları sağlamaktadır. Yurt dışında eğitim gibi önemli ve heyecan verici bir adımda hayatınızın dönüm noktasında şirketimiz sizlerin ilham almaları ve gelecekteki kariyer için mükemmel bir temeli kazanmaları için elinden geleni yapmaktadır. Tüm öğrencilerimize en iyi yaklaşım ve kaliteli hizmetlerinin sağlanması, misyonumuzdur.

Bizim büyük ailemizin üyesi olarak gördüğümüz her bir öğrencimize gerekli hassasiyette davranmaktayız ve bütün gerekli desteği sağlamaktayız. Sonuç olarak, Sizin başarınıza başarı katmak iyi bir gelecek edinmek ve Avrupa’nın en misafirperver ve cömert ülkesi Ukraynaya sizleri bekliyoruz.

Yanı sıra son zamanlarda Rusya Üniversiteleri de öğrencilerimizin tarafından  yoğun ilgi çekmektedir. Dokuz yüzden fazla yüksek öğrenim kurumuna ev sahipliği yapan Rusya, üniversite eğitimi konusunda köklü bir geçmişe ve güçlü bir geleneğe sahiptir. Rusya üniversiteleri uluslararası öğrencilere geniş bir yelpazede eğitim seçeneği sunmasının yanı sıra son derece sağlam, derinlemesine ve kapsamlı eğitim programlarıyla ün salmıştır.

 

Hakkımızda ÖN KAYIT FORMU

ÜNİVERSİTELER

0

Eğitimini Tamamlayan

0

Bu Sene Kayıt Yaptıran

0

Şuanda Okumakta Olan

0

Eğitimde Memnuniyet

EĞİTİM KADROMUZ

Harkov G.S. Skavoroda Ulusal Pedagoji Üniversitesi Türkiye Cumhuriyeti’ndeki Resmi Temsilcimiz MVE AKADEMİ

YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİ HAKKINDA EĞİTİM FIRSATLARI

PAKETLERİMİZ